MUSICA MORAVICA

Město Šluknov Vás srdečně zve do Šluknovského zámku dne 12. listopadu 2021 od 19:00 hodin na koncert cimbálové muziky MUSICA MORAVICA.

PřílohaPDF

Musica Moravica je již stálicí na cimbálové hudební scéně. Vystupuje ve složení cimbál, housle a kontrabas. Základem jejich repertoáru zdaleka není jen folklor český, moravský, slovenský či maďarský, ale Musica Moravica Vás překvapí i originální úpravou světových evergreenů, rockových skladeb, operních i operetních melodií, country, vážné i filmové hudby.

Ani letos nebude chybět degustace vín, tentokrát od vinařství z Rakvic „Švásta a Kadlec“.

Důležité! Kapacita míst je omezena, proto si svá místa rezervujte již nyní na níže uvedených kontaktech. Na akci bude kontrolována bezinfekčnost návštěvníků.

Regionální informační centrum Šluknov

Zámecká 642, 407 77 Šluknov